Ben jij een enthousiaste hardwerkende huidtherapeut die opzoek is naar een baan met groei mogelijkheden? Lees dan snel verder! Want voor onze gezellig maar gedreven praktijk zijn wij op zoek naar een nieuwe collega. En wij hopen dat jij ons snel komt versterken! 

Dermea is een praktijk voor huidtherapie met momenteel drie locaties gelegen in de Bilt, Odijk en Wijk bij Duurstede. In Mei gaat onze 4de locatie in Bunnik open en zoeken wij een nieuwe collega. Ons team bestaat uit drie huidtherapeuten en één office manager/secretaresse. Wij zijn een gezellig en vlot team. Ons behandelaanbod is breed met zowel vergoedde als niet vergoedde zorg, echter hebben wij wel een duidelijke affiniteit met oedeem. Onze praktijk is zich nog altijd aan het ontwikkelen om meer huidaandoeningen te kunnen behandelen. En met de uitbreiding van onze praktijk naar Bunnik zijn er ook veel plannen om in de nabije toekomst ons behandelaanbod nog verder uit te breiden. Als onze collega werk je op de locatie de Bilt en Bunnik.

Wat bieden wij:

 • Een aanstelling vanaf juni voor 16-32 uur per week met mogelijkheid tot uibreiding uren en vaste aanstelling. De startdatum en het aantal uur stemmen we met jou af.
 • Er is uiteraard ondersteuning van ons team, je ziet ons misschien niet elke dag maar we zorgen dat iedereen elkaar minimaal één per week spreekt en bij vragen of andere dingen zijn we altijd maar een telefoontje weg. Daarnaast hebben we maandelijks een gezellig lunchoverleg met heerlijke broodjes.
 • Een verantwoordelijke en zelfstandige baan met ruimte voor initiatieven en eigen inbreng.
 • Vanuit de praktijk wordt er veel mogelijkheid geboden tot het ontwikkelen van extra kennis en vaardigheden door middel van nascholingen en het bezoeken van congressen. Daarnaast krijg je ook ruimte om dit te implementeren in de praktijk.
 • Vergoeding kosten beroepsvereniging.
 • Marktconform salaris en reiskostenvergoeding.

Wij zoeken iemand met:

 • Een (bijna) afgeronde HBO opleiding Huidtherapie
 • Ingeschreven Kwaliteitsregister en NVH (of bezig met registratie)
 • Beschikbaar op Maandag en Vrijdag, andere dagen in overleg
 • Rijbewijs B en auto in verband met het rijden van huisbezoeken
 • Een klantvriendelijke en servicegerichte houding. Daarnaast ben je leergierig, enthousiast, zelfstandig en meedenkend
 • Affiniteit met oedeemtherapie

Herken jij je in deze omschrijving? Neem dat contact met ons op via joelle@dermea.nl of bel naar 0624849673. Een WhatsApp bericht sturen mag ook. Zij beantwoordt graag je vragen en kan je uiteraard ook meer vertellen over het werken in de praktijk. Wij hopen snel van je te horen! 

Laat een reactie achter