Skip to content

Vestigingen in De Bilt | Odijk | Wijk bij Duurstede | Telefoon: 06-24849673 | info@dermea.nl

Vacature Huidtherapeut_Dermea

Vacature Huidtherapeut 8-16 uur

Ben jij een enthousiaste hardwerkende huidtherapeut die op zoek is naar een baan met groei mogelijkheden? Lees dan snel verder! Want voor onze gezellige maar gedreven praktijk zijn wij op zoek naar een nieuwe collega. En wij hopen dat jij ons snel komt versterken! 

Dermea logo

Dermea is een praktijk voor huidtherapie met drie locaties gelegen in De Bilt, Odijk en Wijk bij Duurstede. Ons team bestaat uit twee huidtherapeuten en één secretaresse. Wij zijn een gezellig en vlot team, wij zorgen ervoor dat we elkaar minimaal één keer per week zien en iedere maand hebben wij een gezellig lunchoverleg met heerlijke broodjes. Je ziet ons niet elke dag, maar we zijn maar een telefoontje weg. Als onze collega werk je op de locatie De Bilt en in overleg ook in Odijk. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste huidtherapeut voor 8 tot 16 uur per week. Je krijgt de vrijheid om het klantenbestand te vergroten en hiermee je aantal uren uit te breiden. Daarnaast bieden we ondersteuning van ons team en stimuleren wij initiatieven die jouw ontwikkeling en die van onze praktijk ondersteunen. Werkervaring is niet noodzakelijk, maar uiteraard wel een pré. Salaris is marktconform en wij zullen de kosten voor de beroepsvereniging vergoeden.

De praktijk biedt de volgende behandelingen aan:

 • Oedeemtherapie
 • Therapeutisch elastische kousen
 • Cryotherapie
 • Curretage
 • Dieptereiniging
 • Chemische peelings
 • Elektrische epilatie
 • Ontharing laser (1x per 6 weken)
 • Littekentherapie
 • Camouflagetherapie
 • Microneedling
 • Endermologie

Wij zoeken iemand met:

 • Een afgeronde hbo-opleiding Huidtherapie
 • Ingeschreven Kwaliteitsregister (of bezig met registratie)
 • Beschikbaar op maandag en vrijdag
 • Rijbewijs B en auto
 • Affiniteit met oedeemtherapie
 • Flexibiliteit (vervanging collega’s tijdens vakantie)

Herken jij je in deze omschrijving? Neem dan contact met ons op via joelle@dermea.nl of bel naar 0624849673. Een WhatsApp bericht sturen mag ook. Zij beantwoordt graag je vragen en kan je uiteraard ook meer vertellen over het werken in de praktijk. Wij hopen snel van je te horen!

Laat een reactie achter